0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Chelsea
۰
۰
Tottenham Hotspur
inprogress
۲۰:۰۰
Nottingham Forest
۱
۰
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Bayern Munich
۰
۰
VfL Wolfsburg
inprogress
۲۰:۰۰
1. FSV Mainz 05
۰
۰
1. FC Union Berlin
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie A
AC Fiorentina
-
-
Cremonese
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SS Lazio
-
-
Bologna F.C.
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
La Liga
Cadiz
۰
۰
Real Sociedad
inprogress
۲۰:۰۰
Austria
Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۲
۰
Wolfsberger Athletik Club
inprogress
۱۹:۳۰
LASK Linz
۱
۰
SK Rapid Wien
inprogress
۱۹:۳۰
SC Austria Lustenau
۱
۱
TSV Hartberg
inprogress
۱۹:۳۰
France
Ligue 1
AC Ajaccio
۰
۰
RC Lens
Finished
۱۷:۳۰
OGC Nice
۱
۰
Racing Club Strasbourg
inprogress
۱۹:۳۵
A.J. Auxerre
۲
۲
Angers SCO
Finished
۱۷:۳۰
Stade de Reims
۲
۴
Clermont
Finished
۱۷:۳۰
ES Troyes AC
۰
۳
FC Toulouse
Finished
۱۷:۳۰
FC Lorient
-
-
Olympique Lyonnais
Cancelled
۱۵:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
۳
۰
Rio Ave
inprogress
۰۰:۰۰
Boavista FC
۰
۱
Santa Clara
inprogress
۱۹:۰۰
Azerbaijan
Premier League
PFC Neftchi Baku
-
-
FC Kapaz
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FK Qabala
۳
۱
Shamakhi FK
inprogress
۱۸:۵۰
Scotland
Premiership
Kilmarnock
۰
۵
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۳
۱
Dundee United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۱
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۱۹:۰۰
FC Basel
۰
۰
FC Lugano
inprogress
۱۹:۰۰
FC Winterthur
۱
۱
FC Zurich
Finished
۱۶:۴۵
Netherlands
Eredivisie
Sparta Rotterdam
۱
۱
AZ Alkmaar
inprogress
۱۹:۱۵
AFC Ajax
۶
۱
FC Groningen
Finished
۱۷:۰۰
FC Volendam
۱
۴
NEC Nijmegen
Finished
۱۴:۴۵
FC Twente
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۷:۰۰
Japan
J League
Kashiwa Reysol
۲
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
Gamba Osaka
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۲
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie C
Paysandu
۰
۱
Floresta EC
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo SP
۲
۱
Remo PA
Finished
۰۰:۳۰
Manaus FC
۲
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
AA Aparecidense
۱
۰
Botafogo PB
Finished
۰۰:۳۰
AD Confianca SE
۱
۰
FC Atletico Cearense
Finished
۰۰:۳۰
Vitoria BA
۳
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۰:۳۰
Figueirense FC
۲
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۰:۳۰
Campinense Clube
۰
۱
Volta Redonda
Finished
۰۰:۳۰
Sao Jose PA
۴
۱
AE Altos
Finished
۰۰:۳۰
Ferroviario
۱
۲
Ypiranga RS
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie A
Corinthians Paulista
۰
۱
Palmeiras
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo RJ
۰
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۴:۳۰
Coritiba FBC
۰
۰
Atletico Mineiro
inprogress
۱۸:۳۰
Cuiaba
۱
۰
EC Juventude
Finished
۰۴:۰۰
Goias EC
۱
۱
Avai
Finished
۰۰:۰۰
United States
MLS
Los Angeles FC
۵
۰
Charlotte
Finished
۰۷:۰۰
Toronto FC
۳
۱
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۴
۱
Chicago Fire
inprogress
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
Columbus Crew
Finished
۰۵:۳۰
Inter Miami CF
۳
۲
New York City FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Dallas
۴
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۳۰
Houston Dynamo
۲
۳
Montreal Impact
Finished
۰۵:۳۰
Austin FC
۴
۳
Sporting Kansas City
Finished
۰۵:۳۰
New York Red Bull
۰
۱
Orlando City SC
Finished
۰۲:۳۰
Los Angeles Galaxy
۵
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۳۰
FC Cincinnati
۲
۲
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۰
Gremio RS
Finished
۰۴:۰۰
Guarani FC De Campinas
۱
۰
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۰۰
Novorizontino SP
۳
۱
Criciuma EC
inprogress
۱۸:۳۰
Cruzeiro MG
۱
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
AIK
۲
۲
IFK Varnamo
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF
۳
۲
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
IF Elfsborg
۰
۰
IFK Norrkoping
inprogress
۲۰:۰۰
Degerfors IF
۰
۰
Varbergs BoIS FC
inprogress
۲۰:۰۰
Malmo FF
۳
۱
GIF Sundsvall
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga I
CFR 1907 Cluj
۰
۰
FC Botosani
inprogress
۲۰:۰۰
Universitatea Craiova
۱
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Eliteserien
Jerv
-
-
Lillestrom SK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tromso IL
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
Las Palmas
۰
۰
Real Zaragoza
Finished
۰۱:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Villarreal CF B
inprogress
۲۰:۰۰
Paraguay
Primera Division
Libertad Asuncion
۴
۱
Sol de America
Finished
۰۱:۰۰
Guairena FC
۲
۱
12 de Octubre
Finished
۰۳:۳۰
Japan
J3 League
Imabari FC
۱
۰
FC Gifu
Finished
۱۱:۳۰
Yokohama S.C.C
۱
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۲:۳۰
Ehime FC
۷
۲
Gainare Tottori
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۰
Kataller Toyama
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۴
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen
۲
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۳
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga
FC St. Pauli
۳
۰
1.FC Magdeburg
Finished
۱۶:۰۰
Hannover 96
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۶:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۶:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۳
SK Slavia Praha
inprogress
۱۸:۳۰
Pardubice
۲
۱
FC Slovan Liberec
inprogress
۱۸:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۱
FC Slovacko
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL Queensland
Eastern Suburbs
۱
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۱۰:۳۰
Queensland Lions SC
۳
۱
Moreton Bay United
Finished
۱۰:۳۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۴
۰
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast Knights
۲
۲
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Venezuela
Primera Division
Deportivo La Guaira
۲
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
Academia Puerto Cabello
۴
۲
Mineros de Guayana
Finished
۰۳:۴۵
Poland
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۲
۰
Jagiellonia Bialystok SSA
inprogress
۲۰:۰۰
Radomiak Radom
۴
۱
Lechia Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
Super Lig
Gazisehir Gaziantep FK
-
-
Ankaragucu
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Umraniyespor
-
-
Antalyaspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Denmark
Superligaen
AaB Aalborg
۰
۰
FC Nordsjaelland
inprogress
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
-
-
OB Odense
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Viborg FF
۲
۰
Silkeborg IF
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Premier League
BATE Borisov
۲
۰
FC Belshina Bobruisk
inprogress
۱۹:۰۰
Arsenal Dzyarzhynsk
-
-
Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon Samsung Bluewings
۴
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۵:۰۰
Jeju United
۵
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۲
۲
Geylang United FC
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
LIGA MX
CD Chivas de Guadalajara
۱
۱
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Pumas UNAM
۰
۳
Club America
Finished
۰۴:۳۵
Leon
۰
۳
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۰
United States
NWSL
San Diego Wave (W)
۰
۱
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۷:۰۰
North Carolina (W)
۳
۴
Kansas City Current (W)
Finished
۰۴:۳۰
Japan
J2 League
Tochigi SC
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۲
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Levanger FK
۲
۳
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Frigg
۰
۳
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۷:۳۰
Tromsdalen UIL
۰
۱
Kjelsas Oslo
inprogress
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie A
Club 9 de Octubre
۱
۲
Aucas
Finished
۰۳:۰۰
Independiente Del Valle
۲
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۰:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۰
۰
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera A
Cortulua
۰
۲
Alianza Petrolera
Finished
۰۰:۴۵
Independiente Santa Fe
۲
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۳:۰۰
Junior
۴
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۵:۱۵
Argentina
Liga Profesional
CA River Plate
۴
۱
Newell's Old Boys
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Lanus
۱
۱
Independiente
Finished
۰۱:۳۰
China
League One
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۲
Kunshan
Finished
۱۲:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Beijing BG
Finished
۱۲:۳۰
Shenyang Urban FC
۰
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Norway
1. Division
SK Brann Bergen
-
-
Raufoss Fotball
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Skeid Oslo
-
-
Asane IL Ulset
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stjordals Blink
-
-
Stabaek
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KFUM Oslo
-
-
Sandnes Ulf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Mjondalen IF
-
-
Sogndal IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
۲
۲
IK Start Kristiansand
Finished
۱۷:۳۰
Bryne FK
۲
۱
Grorud
Finished
۱۷:۳۰
Fredrikstad FK
۱
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Ulsan Citizen
۰
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
England
Championship
Blackburn Rovers
۲
۱
West Bromwich Albion FC
inprogress
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۲
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
St. George Willawong FC
۱
۰
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
The Lakes
۴
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Broadbeach United
۲
۰
Burleigh Heads
Finished
۱۰:۳۰
Belgium
First Division A
Eupen
۰
۱
Royal Antwerp FC
inprogress
۱۸:۳۰
K. Sint-Truidense
۰
۳
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۰۰
Oud-Heverlee Leuven
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Australia
FFA Cup
Sydney United
۲
۱
Western United
Finished
۰۸:۳۰
Peninsula Power
۲
۱
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۱
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۱:۳۰
Potros Del Este
۱
۳
Sporting San Miguelito
Finished
۰۶:۰۰
Alianza FC Panama
۱
۳
CD Plaza Amador
Finished
۰۳:۴۵
Argentina
Primera B Nacional
Instituto de Cordoba
۱
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۴۰
Tristan Suarez
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
ADO Den Haag
۰
۲
FC Den Bosch
Finished
۱۴:۴۵
Slovakia
Super Liga
Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Peru
Primera Division
Ayacucho FC
۱
۲
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۰۱:۰۰
Universitario de Deportes
۲
۰
EM Deportivo Binacional
inprogress
۰۴:۳۰
Alianza Atletico
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Heidelberg United U21
۱
۰
Avondale FC U21
Finished
۰۷:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۰
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۷:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Blacktown City FC
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
United States
USL League One
North Carolina
۰
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۱:۳۰
Greenville Triumph SC
۱
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۳۰
Forward Madison FC
۱
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۴:۳۰
Union Omaha
۱
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۴:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۰
۳
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۰۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۱
۰
Atletico Ottawa
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۲
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Peru
Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۰
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
۱
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۱
۰
Boca Juniors de Cali
Finished
۰۰:۳۰
Bogota FC
۱
۰
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Western Pride FC (W)
۰
۳
Brisbane City (W)
Finished
۱۱:۳۰
Finland
Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Racing Club de Montevideo
۲
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۱۷:۴۵
United States
USL Championship
Monterey Bay
۱
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۳:۳۰
Louisville City FC
۱
۰
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۴:۰۰
Hartford Athletic
۲
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC
۲
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۵:۳۰
Detroit City FC
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۰۰
Birmingham Legion FC
۱
۰
San Diego Loyal
Finished
۰۴:۳۰
Atlanta United II
۰
۲
Miami FC
Finished
۰۴:۰۰
Germany
Regionalliga Southwest
KSV Hessen Kassel
۲
۲
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
VfB Stuttgart II
۴
۲
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
FC Homburg 08
۷
۰
FSV Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Club Xelaju
۱
۱
Guastatoya
Finished
۰۶:۳۰
CSD Municipal
۴
۱
Malacateco
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Mixco
۲
۰
Xinabajul
inprogress
۰۴:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Penarol Montevideo
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۲:۰۰
Montevideo City Torque
۰
۰
Defensor Sporting
inprogress
۲۰:۰۰
Honduras
Liga Nacional
Lobos UPNFM
۱
۲
CD Honduras Progreso
Finished
۰۳:۳۰
Vida
۲
۰
CD Real Sociedad
Finished
۰۶:۰۰
World
FIFA U20 World Cup Women
Mexico U20 (W)
۰
۰
Colombia U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil U20 (W)
۲
۰
Australia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Costa Rica U20 (W)
۰
۵
Spain U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
Wales
Premier League
Penybont
۲
۰
Bala Town
Finished
۱۸:۰۰
Thailand
Thai League 1
Chiangrai United FC
۱
۰
Police Tero FC
Finished
۱۵:۳۰
Sukhothai FC
۰
۳
Prachuap FC
Finished
۱۶:۰۰
Port F.C.
۰
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Premier League Women
Partick Thistle (W)
۰
۲
Celtic FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Motherwell (W)
۰
۰
Glasgow City (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Aberdeen (W)
۰
۰
Rangers FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Spartans FC (W)
۲
۱
Hearts (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hibernian FC (W)
۴
۰
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
FC Takin
۱
۸
Paro FC
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Sandvikens IF
۱
۳
IF Karlstad
inprogress
۱۹:۳۰
Motala AIF FK
۱
۳
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۶:۳۰
TEAM TG FF
۰
۲
Gefle IF
Finished
۱۴:۳۰
Taby FK
۱
۲
Pitea IF
inprogress
۱۸:۳۰
BK Forward
۰
۲
IF Sylvia
Finished
۱۶:۳۰
Umea FC
۲
۱
Hammarby Talang Ff
inprogress
۱۹:۰۰
IFK Haninge
۱
۳
Orebro Syrianska IF
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۱
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۶:۳۰
Ullareds IK
۰
۲
BK Astrio
Finished
۱۵:۰۰
Hittarps IK
۰
۴
Eskilsminne IF
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
۲
۴
FC Thun
Finished
۱۶:۴۵
Romania
Liga II
FC Brasov
۱
۱
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۰
۲
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۴۵
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
۰
۱
EC Internacional SC
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Primera Division
Curico Unido
۳
۱
Universidad de Chile
Finished
۰۰:۱۵
Union La Calera
۱
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Latvia
LMT Virsliga
Spartaks Jurmala
۲
۳
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OLS
۰
۱
Jakobstads BK
Finished
۱۵:۳۰
JJK Jyvaskyla
۱
۰
KajHa
inprogress
۲۰:۰۰
JS Hercules
۰
۰
RoPS Rovaniemi
inprogress
۲۰:۰۰
Finland
U20 League
Inter Turku U20
۲
۱
GrIFK U20
Finished
۱۴:۴۵
Indonesia
Liga 1
Dewa United FC
۲
۰
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۲:۴۵
Persebaya Surabaya
۲
۲
Madura FC
Finished
۱۳:۳۰
Persis Solo
۱
۲
Persita Tangerang
Finished
۱۵:۴۵
PS TIRA-Persikabo
۱
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۸:۰۰
Australia
South Australia Cup Women
West Adelaide (W)
۳
۱
Adelaide City (W)
Finished
۱۰:۰۰
Czech Republic
2. Liga
SK Sigma Olomouc 2
۱
۰
SFC Opava
Finished
۱۲:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
۰
۰
Prostejov
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۱
۴
Avondale FC
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens SC
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
St Albans Saints
۲
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Brazil
Serie D
Pouso Alegre
۱
۰
Parana Clube
Finished
۰۰:۳۰
Moto Club
۰
۱
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۲:۳۰
Panama
Liga Prom
UMECIT
۱
۰
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
SD Atletico Nacional
۱
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Mario Mendez FC
۱
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Herrera Reserves
۰
۱
Union Cocle
Finished
۰۳:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۰
۰
FC Dinamo Auto
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Belenenses
۱
۱
FC Porto B
inprogress
۱۹:۰۰
Vilafranquense
۱
۱
UD Oliveirense
inprogress
۱۹:۰۰
Academico Viseu
۱
۳
Moreirense
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۲
۰
IK Oddevold
inprogress
۱۸:۳۰
GAIS
۰
۰
Ljungskile SK
inprogress
۱۹:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
FK Banga Gargzdai (W)
۰
۴
FK Vilnius (W)
Finished
۱۶:۳۰
MFA Zalgiris (W)
۴
۱
FK Saned (W)
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
2. Division
Esbjerg F.B.
۰
۰
Skive IF
Finished
۱۷:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۲
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Raca Bratislava
۰
۱
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۴
Matador Puchov
Finished
۱۳:۰۰
MFK Dolny Kubin
۰
۲
MFK Kosice
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Blacktown Spartans (W)
۱
۶
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic (W)
۴
۱
NWS Koalas (W)
Finished
۱۱:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۴
Sydney University FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Manly Utd (W)
۱
۲
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown City Lions (W)
۲
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۰۹:۵۵
FNSW Institute (W)
۲
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Poland
II Liga
Znicz Pruszkow
۲
۱
Garbarnia
Finished
۱۴:۳۰
Lech Poznan II
۱
۲
Polonia Warszawa
inprogress
۱۸:۳۰
Pogon Siedlce
۰
۱
Motor Lublin
inprogress
۱۹:۳۰
Wisla Pulawy
-
-
Zaglebie Lubin II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
GKS Jastrzebie
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۲۰:۰۰
KS Hutnik Krakow
۱
۵
MKP Kotwica Kolobrzeg
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Viktoria Zizkov
۱
۰
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۴۵
FK Pardubice B
۲
۰
Jablonec B
Finished
۱۲:۴۵
SK Sokol Brozany
۰
۱
FK Chlumec
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Werder Bremen U19
۲
۱
FC Magdeburg U19
Finished
۱۴:۳۰
Borussia Dortmund U19
۳
۱
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Augsburg U19
۲
۰
Karlsruher SC U19
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Berlin U19
۰
۴
Energie Cottbus U19
Finished
۱۴:۳۰
MSV Duisburg U19
۱
۱
Paderborn U19
Finished
۱۶:۳۰
Darmstadt 98 U19
۳
۰
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۵:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Linfield FC
۳
۰
Portadown FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Pitea IF (W)
۱
۰
AIK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Umea IK (W)
۱
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۵:۳۰
KIF Orebro (W)
۴
۰
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United (W)
۰
۱
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB II
Haladas
۰
۰
Gyori ETO FC
inprogress
۲۰:۰۰
Soroksar SC
۰
۰
Csakvar TK
inprogress
۲۰:۰۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۰
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۲۰:۰۰
Gyirmot
۰
۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
inprogress
۲۰:۰۰
Szentlorinc SE
۰
۰
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۲۰:۰۰
Russia
Premier League
Gazovik Orenburg
۱
۰
Torpedo Moskva
inprogress
۱۹:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۲
FC Rostov
inprogress
۱۹:۰۰
FK Khimki
۱
۳
FK Akhmat Grozny
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۱
۳
Ostersunds FK
Finished
۱۷:۳۰
Utsiktens BK
۱
۱
Norrby IF
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۰
FC Kuressaare
inprogress
۱۸:۴۵
Poland
1. Division
Stal Rzeszow
۱
۰
LKS Lodz
Finished
۱۵:۱۰
Gornik Leczna
۱
۲
Arka Gdynia
Finished
۱۷:۳۰
Chrobry Glogow
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biala
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Austria
Landesliga
SK Slovan Hac
۳
۲
Post SV Wien
Finished
۱۳:۰۰
WAF Brigittenau
۴
۳
SV Gerasdorf Stammersdorf
Finished
۱۳:۰۰
FC Alberschwende
۱
۱
FC Lustenau 1907
Finished
۱۳:۳۰
SV Gallizien
۰
۰
SC St. Stefan
inprogress
۲۰:۰۰
Taiwan
Premier League
Taichung Futuro
۴
۲
Hang Yuen
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan Power Company
۵
۳
Leopard Cat FC
Finished
۱۲:۳۰
Bolivia
LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
The Strongest La Paz
۱
۱
Atletico Palmaflor Vinto
Finished
۰۱:۴۵
Vietnam
V-League
Da Nang
۰
۲
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
TT Ha Noi
۲
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۶:۴۵
Brazil
Copa Paulista,Group 3
Portuguesa Desportos
۲
۰
Juventus SP
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL
Arsenal Tula
۰
۱
FC Dynamo Makhachkala
inprogress
۱۹:۳۰
Alania Vladikavkaz
-
-
Neftekhimik Nizhnekamsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۹:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۰
FK Baltika Kaliningrad
inprogress
۱۹:۳۰
FC Krasnodar II
-
-
Akron Tolyatti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
England
Premier League 2 Division 1
Brighton & Hove Albion U21
۰
۰
FC Liverpool U21
inprogress
۱۸:۳۰
Manchester City U21
۳
۱
Leicester U21
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers U21
۰
۱
Wolverhampton U21
Finished
۱۷:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Al Jalil
۰
۰
Ittihad AL Ramtha
inprogress
۱۸:۳۰
Al Yarmouk
۰
۰
Dar Al-Dawa'a
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۱
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Avaldsnes (W)
۰
۳
Valerenga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Roa (W)
۰
۳
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kolbotn (W)
۰
۲
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Real Brasilia FC (W)
۰
۲
Corinthians Paulista (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Ferroviaria (W)
۰
۰
Sao Paulo (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Gremio RS (W)
۰
۴
Palmeiras (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Paulista,Group 2
Rio Claro SP
۱
۴
Desportivo Brasil
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Atletico Penapolense
۲
۲
Itapirense
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
PK Keski-Uusimaa II
۱
۱
RiPS
Finished
۱۷:۳۰
TPS II
۰
۰
TPK
inprogress
۲۰:۰۰
HauPa
۲
۲
FC Raahe
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Berga
۲
۲
Eslovs BK
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KA Akureyri
-
-
IA Akranes
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kazakhstan
Cup
FK Aktobe
۱
۰
Tobol Kostanay
inprogress
۱۹:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
FC Turan
Finished
۱۶:۳۰
FC Shakhter Karagandy
۱
۷
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
inprogress
۱۹:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۳
Cibao FC
Finished
۰۰:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۲
۰
Rostocker FC
Finished
۱۶:۳۰
SC Staaken
۰
۲
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۲
۲
MSV 1919 Neuruppin
Finished
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۰
۰
MSV Pampow
Finished
۱۶:۳۰
FC Mecklenburg Schwerin
۰
۷
1. FC Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
Primera Division
ART Municipal Jalapa
۱
۰
Deportivo Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Santos de Guapiles
۲
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۴:۳۰
Thailand
Thai League 2
Suphanburi FC
۲
۰
MOF Customs United
Finished
۱۵:۰۰
Samut Prakan City FC
۰
۱
Nakhon Phanom
Finished
۱۶:۰۰
Udon Thani FC
۲
۴
Uthai Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
Ranong United
۱
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
FC Erzgebirge Aue
۱
۵
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۶
۲
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB I
Kisvarda FC
-
-
Puskas FC Academy
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
IL Sandviken
۳
۲
Ready
Finished
۱۷:۳۰
Os Turnforening
۵
۰
Oppsal
Finished
۱۷:۳۰
India
Delhi Senior Division
Indian Air Force
۳
۰
Uttarakhand
Finished
۱۵:۱۵
World
Friendly Club Matches Women
Athletic Bilbao (W)
۲
۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۲
Stal Brzeg
Finished
۱۴:۳۰
Austria
2. Liga
SV Kapfenberg
۱
۵
SV Lafnitz
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۰
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۲:۴۵
Chile
Primera B
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۳
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۲:۴۵
Rangers de Talca
-
-
Deportes Recoleta
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Turu Dusseldorf 1880
۱
۱
FC Kray
Finished
۱۸:۰۰
VfB 03 Hilden
۳
۱
SF Hamborn 07
Finished
۱۸:۰۰
Schwarz Weiss Essen
۱
۱
Ratinger Spvg
Finished
۱۷:۳۰
VfB Homberg
۱
۲
MSV Düsseldorf
Finished
۱۷:۳۰
Kleve
۱
۲
FC Monheim
Finished
۱۷:۳۰
TSV Meerbusch
۶
۰
Cronenberger SC
Finished
۱۷:۳۰
SSVg Velbert
۰
۰
Sonsbeck
Finished
۱۷:۳۰
KFC Uerdingen 05
۲
۱
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۳۰
Union Nettetal
۳
۱
TVD Velbert
Finished
۱۷:۴۵
SC St Tonis 11/20
۴
۱
FSV Duisburg
Finished
۱۸:۰۰
Ireland
Premier Division
St Patrick's Athletic
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Futura
۰
۰
Atlantis FC Edustus
inprogress
۲۰:۰۰
KuPS Akatemia
-
-
NJS
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
North Macedonia
First League
FK Shkendija 79
۱
۰
FK Sileks
inprogress
۱۹:۳۰
Bregalnica Stip
۰
۰
FC Struga Trim & Lum
inprogress
۱۹:۳۰
FK Skopje
۰
۰
Renova
inprogress
۱۹:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
inprogress
۱۹:۳۰
Rabotnicki Skopje
۰
۲
Akademija Pandev
inprogress
۱۹:۳۰
Mexico
U20 Championship
Tigres U20
۲
۱
Santos Laguna U20
inprogress
۱۸:۳۰
Turkey
1. Lig
Bodrumspor
۳
۱
Yeni Malatyaspor
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۲
۱
Weston Workers
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Olympic
۱
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
Lake Macquarie City FC
۰
۰
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
TSG Sprockhovel
۰
۴
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۷:۳۰
TuS Ennepetal
۲
۱
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۷:۴۵
SC Paderborn 07 II
۰
۱
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۳
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۴
۳
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
SF Siegen 1899
۳
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۷:۳۰
Delbrucker Sc
۱
۱
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
Latvia Cup
Tukums 2000
۱
۴
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۷:۳۰
Valmieras FK
۰
۰
FK Auda
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Strommen IF
۱
۳
Egersund IK
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Alvsjo AIK (W)
۱
۴
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Segunda Division
San Marcos
۱
۱
Trasandino Los Andes
Finished
۰۵:۳۰
United States
NISA
Maryland Bobcats FC
۵
۰
Flower City Union
Finished
۰۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Klubi 04
۰
۰
VJS Vantaa
inprogress
۲۰:۰۰
Slovenia
2.SNL
ND Ilirija
۰
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۲۰:۰۰
Jadran Dekani
۰
۰
NK Rudar Velenje
inprogress
۲۰:۰۰
NK Krka
۲
۰
ND Triglav Kranj
inprogress
۲۰:۰۰
Hungary
NB I Women
Astra Hungary (W)
۰
۱
Diosgyori VTK (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Hungary
NB III
Mako
۰
۰
Ivancsa Kse
inprogress
۲۰:۰۰
III Keruleti Tue Upe
۰
۰
Kelen SC
inprogress
۲۰:۰۰
Kecskemeti II
۴
۳
Monori SE
Finished
۱۳:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsabai Elore SE II
۰
۳
Egri FC
Finished
۱۵:۳۰
Kisvarda II
۱
۱
Tiszaujvaros
Finished
۱۳:۳۰
Diosgyori VTK II
۰
۵
Korosladany MSK
Finished
۱۳:۳۰
Gyori ETO FC II
۲
۳
Puskas Academy II
Finished
۱۳:۳۰
Senyo Carnifex FC
۰
۰
BKV Elore
inprogress
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۰
FK Sarajevo
inprogress
۲۰:۰۰
Serbia
Prva Liga
Loznica
۰
۰
FK Sloboda Uzice
inprogress
۲۰:۰۰
Zeleznicar Pancevo
۰
۰
FK Trajal
inprogress
۲۰:۰۰
FK Zlatibor Cajetina
۰
۰
RFK Novi Sad 1921
inprogress
۲۰:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Drenica Skenderaj
۰
۱
KF Llapi Podujeve
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Lorenskog IF
۳
۱
FK Senja Silsand
inprogress
۱۸:۳۰
Lillestrom 2
۰
۳
Skjervoy
inprogress
۱۹:۰۰
Argentina
Primera B Women
Velez Sarsfield (W)
۴
۲
CA San Miguel (W)
Finished
۰۱:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
BFC Dynamo Berlin
۰
۰
Berlin Ankaraspor 07
inprogress
۱۸:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۰
۶
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۰
۳
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۰
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۵
۰
Lichtenberg 47
Finished
۱۸:۰۰
South Africa
Premier League
Orlando Pirates FC
۰
۱
Chippa United
Finished
۱۷:۳۰
TS Galaxy
۰
۰
Supersport United
inprogress
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۷
۱
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۰
۲
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۵:۳۰
Brinkumer SV
۰
۳
FC Oberneuland
Finished
۱۶:۳۰
Leher Bremerhaven
۱
۲
Aumund-Vegesack
Finished
۱۸:۰۰
Union 60 Bremen
۳
۲
BTS Neustadt
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Riteriai
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
inprogress
۱۹:۲۵
Germany
Regionalliga North
VfV Borussia 06 Hildesheim
۳
۰
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۷:۳۰
SV Werder Bremen II
۲
۰
FC St. Pauli II
Finished
۱۶:۳۰
Bremer SV
۱
۳
VfB Lubeck
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۲
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
3. Liga East
FK Podkonice
۰
۰
FK Nove Zamky
inprogress
۱۹:۳۰
FTC Filakovo
۰
۰
MFK Snina
inprogress
۱۹:۳۰
FC Rimavska Sobota
۰
۰
Slovan Giraltovce
inprogress
۱۹:۳۰
FK Svidnik
۰
۰
SK Novohrad Lucenec
inprogress
۱۹:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۱
FC Gagra
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FSC Stara Rise
۰
۱
Havlickuv Brod
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Karvina B
۲
۲
Polanka
Finished
۱۲:۴۵
Zbrojovka Brno B
۶
۲
Tatran Vsechovice
Finished
۱۲:۴۵
FC Slavoj Olympia Bruntal
۰
۲
SFC Opava 2
inprogress
۱۹:۳۰
Frenstat Pod Radhostem
۰
۰
Jiskra Rymarov
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۱
۱
Breclav
inprogress
۱۹:۳۰
Bulgaria
B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۰
Botev Plovdiv II
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
FC Kosova
۱
۱
FC Freienbach
inprogress
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
EB Streymur
۱
۴
HB Torshavn
inprogress
۱۸:۳۰
AB Argir
-
-
KI Klaksvík
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۲
۰
B68 Toftir
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
1. NL
NK Jarun
۱
۲
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۹:۲۵
Malaysia
Premier League
Skuad Projek
۰
۳
Kuching FA
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Klepp (W)
۰
۱
TIL 2020 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Medkila (W)
۳
۱
Amazon Grimstad FK (W)
Finished
۱۶:۰۰
Asane Fotball (W)
۴
۱
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hoenefoss (W)
۳
۱
Fortuna Aalesund (W)
inprogress
۱۸:۳۰
KIL/Hemne (W)
۱
۱
Grand Bodo (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۳
۵
IFK Eskilstuna
Finished
۱۶:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۰
Syrianska FC
inprogress
۱۹:۳۰
Enskede IK
۲
۰
Trosa Vagnharad SK
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Aalesund FK II
۴
۱
Brumunddal
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
۶
۲
FC Suderelbe
Finished
۱۶:۳۰
Uhlenhorster SC Paloma
۱
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۳:۱۵
FC Tuerkiye
۴
۱
Curslack-Neuengamme
Finished
۱۵:۳۰
Union Tornesch
۱
۰
TUS Osdorf
Finished
۱۷:۳۰
Buchholz
۱
۴
Victoria Hamburg
Finished
۱۷:۳۰
TSV Sasel
۵
۱
TuRa Harksheide
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraklasa Women
UJ Krakow (W)
۴
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
Fastav Zlin B
۲
۱
Unicov
Finished
۱۳:۰۰
FC Slovacko B
۰
۰
Znojmo
Finished
۱۲:۴۵
Malaysia
U19 Cup
Petaling Jaya City U19
۰
۲
Selangor FA U19
Finished
۱۲:۴۵
Pahang U19
۱
۳
Terengganu U19
Finished
۱۲:۴۵
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۳
۰
Forsbacka IK
Finished
۱۷:۳۰
Ragsveds
۱
۰
Kungsangens IF
inprogress
۱۸:۳۰
Korsnas IF FK
۰
۵
IFK Österåker FK
Finished
۱۶:۳۰
World
Islamic Solidarity Games U23
Turkey U23
۱
۰
Azerbaijan U23
inprogress
۱۸:۳۰
Saudi Arabia U23
۲
۱
Algeria U23
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۱
۱
SV Oberachern
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Nacional AC MG U20
۳
۰
America Teofilo Otoni U20
Finished
۱۷:۳۰
Araguari AC U20
۱
۲
Boston City FC Brasil U20
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۰
۳
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brondby (W)
۲
۱
Sundby (W)
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Championship Women
Resistencia FC (W)
۰
۵
Olimpia (W)
Finished
۱۸:۰۰
Luxembourg
National Division
Wiltz
۲
۱
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۸:۳۰
UNA Strassen
-
-
FC Differdange 03
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Niedercorn Progres
-
-
F91 Dudelange
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Poland
IV Liga
Huragan Morag
۱
۱
Olimpia Elblag II
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Wladyslawowo
۱
۵
Pomezania Malbork
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Lowland League
Stirling University FC
۳
۰
Broomhill
inprogress
۱۸:۳۰
Ireland
U19 League
Derry City U19
۰
۱
Wexford FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians Dublin U19
۰
۰
Shamrock Rovers U19
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Servette FC 2
۴
۲
CS Chenois
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Wisla Sandomierz
۰
۰
MKS Czarni Polaniec
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Sieniawa
۱
۰
CKS Chelmianka Chelm
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Heeslinger SC
۳
۰
FSV Schoningen
Finished
۱۷:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۱
۰
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
Hansa Luneburg
۱
۲
Blau-Weiss Papenburg
Finished
۱۷:۳۰
HSC Hannover
۰
۵
Rotenburger
Finished
۱۷:۳۰
VFL Oldenburg
۳
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
NK Travnik
۱
۱
Radnik Hadzici
inprogress
۱۹:۳۰
Stupcanica Olovo
۱
۰
NK Mladost Doboj Kakanj
inprogress
۱۹:۳۰
Tosk Tesanj
۰
۱
FK Gorazde
inprogress
۱۹:۳۰
Sloboda Mrkonjic Grad
۰
۰
FK Krupa na Vrbasu
inprogress
۲۰:۰۰
Poland
1 Liga Women
Marcus Gdynia (W)
۰
۲
Zabkovia Zabki (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Sarpsborg 08 2
۴
۱
Randesund
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Dukla Prague B
۲
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۲:۴۵
Viktoria Plzen B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۳:۰۰
Burundi
Premier League
AS Inter Star
۱
۰
Magara Young Boys
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
National Cup Women
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
FC Langenthal
۲
۳
FC Koniz
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۴
۱
Curtin University FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Slovakia
3. Liga West
TJ Jednota Banova
۱
۲
MSK Fomat Martin
Finished
۱۳:۰۰
Myanmar
National League
Yangon United
۲
۱
Hantharwady United
Finished
۱۳:۰۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Egg
۳
۱
SC Rothis
Finished
۱۳:۳۰
RW Rankweil
۱
۱
SC Bregenz
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۰
۱
Gold Coast United U23
Finished
۰۸:۰۰
Eastern Suburbs U23
۵
۰
Brisbane Roar U23
Finished
۰۸:۱۵
Queensland Lions U23
۴
۴
Moreton Bay Utd U23
Finished
۰۸:۱۵
Brisbane City U23
۳
۳
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Sri Lanka
Super League
Negombo Youth
۱
۵
Java Lane SC
Finished
۱۴:۳۰
Saunders SC
۱
۲
Matara City SC
Finished
۱۶:۴۵
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۱
۳
Union Neumuenster
Finished
۱۶:۰۰
Eckernforder SV
۳
۰
SV Frisia 03
Finished
۱۷:۳۰
VfB Lubeck II
۲
۴
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
1. Division
FC Orsha
۰
۰
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۶:۳۰
FC Baranovichi
۰
۳
FK Osipovichy
Finished
۱۴:۳۰
FC Molodechno
۰
۰
Ostrovets
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga West
Borussia Monchengladbach II
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۴
۰
Varde
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division Women
ASA Aarhus (W)
۴
۰
IF Lyseng (W)
Finished
۱۵:۳۰
Mozambique
Mocambola
Incomati
۰
۰
Matchedje de Mocuba
Finished
۱۷:۳۰
Clube Ferroviário de Maputo
۱
۰
Clube Ferroviário de Nampula
Finished
۱۷:۳۰
Black Bulls Maputo
۳
۲
Clube Ferroviário de Nacala
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Atletico Colegiales
۱
۱
3 de Febrero
inprogress
۱۸:۳۰
Pastoreo FC
۲
۱
Atyra FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۴
۰
Nordvarmland FF
Finished
۱۷:۳۰
England
Isthmian League Premier
Potters Bar Town FC
۱
۰
Herne Bay
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
NoSta Novotroitsk
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
FC Tyumen
۱
۲
Novosibirsk FK
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Yadro Saint-Peterburg
۰
۱
FK Leningradets
Finished
۱۷:۳۰
FC Tver
۰
۳
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۷:۳۰
Zenit St Petersburg II
۳
۱
Luki-Energiya
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
U19 League
Haukar/KA U19
۴
۰
Keflavik/Reynir/Vidir U19
inprogress
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B
Genk II
۳
۱
Lierse SK
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۲
۱
Satsaid (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Huracan (W)
-
-
Rosario Central (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
FNL 2, Group 1
SKA Rostov
۰
۱
FK Chernomorets Novorossiysk
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Bodo/Glimt 2
۲
۰
Steinkjer
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches
AC Trento
۲
۰
US Levico Terme
inprogress
۱۹:۳۰
Gubbio
۰
۰
US Gavorrano
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
۳
۴
TSV Schott Mainz
Finished
۱۷:۰۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۲
۲
FC Karbach
Finished
۱۷:۳۰
TuS Mechtersheim
۲
۳
FV Diefflen
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
TSV Steinbach II
۰
۲
SV Neuhof
Finished
۱۷:۳۰
RW Walldorf
۳
۱
FSV Fernwald
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3 Metro U23
St George Willawong U23
۳
۳
Newmarket U23
Finished
۰۹:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Khatlon Bokhtar
۰
۱
Regartadaz Tursunzoda
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۱
SV 1890 Westerhausen
Finished
۱۶:۳۰
FSV Wacker Nordhausen
۵
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Parnu JK Vaprus (W)
۳
۵
JK Tallinna Kalev (W)
Finished
۱۶:۰۰
Philippines
PFL
Kaya FC
۳
۰
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Pogon Szczecin II
۲
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۴:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
Kolomna
۰
۴
Khimki II
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۰
FK Dolgoprudny
Finished
۱۵:۳۰
Rodina-2
۱
۲
Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
Zenit Penza
۲
۲
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۸:۰۰
FK Sokol Saratov
۰
۰
FC Balashikha
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
inprogress
۱۸:۳۰
Belarus
Reserve League
FC Minsk Reserves
۴
۰
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Isloch Reserves
۱
۱
Dinamo Brest Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Mozyr Reserves
۰
۱
FK Gomel Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Geelong Galaxy (W)
۶
۰
Eltham Redbacks (W)
Finished
۰۹:۳۰
Casey Comets (W)
۱
۱
Southern United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Preston Lions (W)
۲
۰
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Eagles (W)
۸
۰
Whitehorse United SC (W)
Interrupted
۰۹:۳۰
Melbourne University (W)
۶
۰
Melbourne Knights (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۰
۰
Monaro Panthers U23
inprogress
۰۷:۱۵
New Zealand
Central Premier League
Western Suburbs
۱
۱۱
Wellington Olympic
Finished
۰۷:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۰
۰
Weston Workers Reserves
inprogress
۰۶:۳۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay
۳
۱
Cariari Pococi
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. A
AD Cofutpa
۱
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala
Primera Division
CD Suchitepequez
۱
۱
San Juan La Laguna FC
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Primera Division Women
Universidad de Concepcion (W)
۲
۰
La Serena (W)
inprogress
۱۹:۳۰