0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Extraliga
Bili Tygri Liberec
۲
۳
HC Kometa Brno
Finished
۱۷:۳۰
Rytiri Kladno
۲
۱
HC Mountfield Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
HC Ocelari Trinec
۳
۵
HC Vitkovice Steel
Finished
۱۸:۳۰
HC Sparta Praha
۳
۲
HC Skoda Plzen
Finished
۱۸:۳۰
HC Dinamo Pardubice
۲
۳
BK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
United States
NHL Preseason
Philadelphia Flyers
۲
۱
Boston Bruins
Finished
۰۲:۳۰
Toronto Maple Leafs
۲
۴
Ottawa Senators
Finished
۰۲:۳۰
Arizona Coyotes
۴
۵
St. Louis Blues
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Penguins
۳
۲
Columbus Blue Jackets
Finished
۲۰:۳۰
Washington Capitals
۳
۲
Buffalo Sabres
inprogress
۲۱:۳۰
Minnesota Wild
۰
۰
Colorado Avalanche
inprogress
۲۳:۳۰
Belarus
Extraliga
HK Brest
۱
۲
HK Vitebsk
Finished
۱۴:۳۰
Metallurg Zhlobin
۳
۲
HK Mogilev
Finished
۱۴:۵۵
Russia
VHL
Buran Voronezh
۳
۴
HC Omskie Krylya
Finished
۱۷:۳۰
Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
۱
۴
HK Dynamo Sankt Petersburg
Finished
۱۱:۳۰
Zauralye Kurgan
۳
۵
SKA Neva
Finished
۱۵:۳۰
Russia
KHL
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۳
Avangard Omsk
Finished
۱۷:۳۰
HC Sochi
۱
۲
Amur Khabarovsk
Finished
۱۷:۳۰
Vityaz
۴
۵
Sibir Novosibirsk
Finished
۱۴:۳۰
AK Bars Kazan
۳
۲
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
Extraliga
HK SKP Poprad
۳
۲
HKM Zvolen
Finished
۱۸:۳۰
Slovan Bratislava
۴
۱
Dukla Michalovce
Finished
۱۶:۰۰
HC Kosice
۱
۲
HC Presov
Finished
۱۷:۳۰
HK Nove Zamky
۶
۲
Dukla Trencin
Finished
۱۷:۳۰
HC 05 Banska Bystrica
۳
۲
MHK Nitra
Finished
۱۸:۰۰
Spisska Nova Ves
۰
۳
MHk 32 Liptovsky Mikulas
Finished
۱۸:۳۰
Asia
Asia League
Oji Eagles
۷
۱
Yokohama Grits
Finished
۰۹:۳۰
Russia
MHL
Avto U20
۱
۳
Tolpar Ufa U20
Finished
۱۱:۳۰
Sarmaty Orenburg U20
۳
۵
Omskie Yastreby U20
Finished
۱۱:۳۰
Tyumen Legion U20
۰
۳
Stalnye Lisy U20
Finished
۱۱:۳۰
Dinamo-Shinnik Bobruysk U20
۸
۱
GUOR Karelia U20
Finished
۱۲:۳۰
Ladja Togliatti U20
۰
۳
Belye Medvedi U20
Finished
۱۳:۳۰
Almaz Cherepovets U20
۱
۲
Dynamo St. Petersburg U20
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Metal Ligaen
Rodovre Mighty Bulls
۱
۶
Esbjerg Energy
Finished
۱۵:۳۰
SonderjyskE
۴
۳
Frederikshavn White Hawks
Finished
۱۷:۳۰
Germany
DEL Bundesliga
Eisbaren Berlin
۵
۴
Lowen Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
۴
۲
Thomas Sabo Ice Tigers
Finished
۱۸:۰۰
Iserlohn Roosters
۱
۴
EHC Red Bull Munchen
Finished
۱۸:۰۰
Augsburger Panther
۲
۱
Dusseldorfer EG
Finished
۱۸:۰۰
Adler Mannheim
۴
۲
Bietigheim Bissingen Steelers
Finished
۲۰:۳۰
Straubing Tigers
۱
۴
Fischtown Pinguins Bremerhaven
Finished
۲۰:۳۰
ERC Ingolstadt
۴
۱
Schwenninger Wild Wings
Finished
۲۰:۳۰
Austria
EHL
EC Red Bulls Salzburg
۳
۰
Graz 99'ers
Finished
۱۶:۳۰
HK Olimpija
۲
۴
Klagenfurt AC/EC KAC
Finished
۱۹:۰۰
Poland
Polish Hockey League
Zaglebie Sosnowiec
۰
۳
MMKS Podhale Nowy Targ
Finished
۱۸:۳۰
Nesta Karawela Torun
۰
۶
Aksam Unia Oswiecim
Finished
۱۸:۳۰
Ciarko PBS Bank KH Sanok
۴
۱
HC GKS Katowice
Finished
۱۹:۳۰
KS Cracovia Krakow
۷
۴
JKH GKS Jastrzebie
Finished
۲۰:۰۰
Norway
Fjordkraft-ligaen
Storhamar Dragons
۵
۱
Sparta Sarpsborg
Finished
۱۸:۳۰
IF Frisk Asker
۴
۱
Gruner
Finished
۱۸:۳۰
Lillehammer IK
۱
۲
Manglerud Star
Finished
۱۸:۳۰
France
Ligue Magnus
Bruleurs de Loups Grenoble
۹
۰
Amiens Somme
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
NLA
HC Lausanne
۱
۴
Zurich SC Lions
inprogress
۲۱:۳۰