0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Asia
Asian Championship Women
South Korea (W)
۳۴
۲۹
Japan (W)
Finished
۱۰:۳۰
China (W)
۳۹
۲۴
Iran (W)
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
Extraliga
Talent MAT Plzen
۳۱
۲۶
SKP ARCIMPEX Frydek-Mistek
Finished
۱۳:۰۰
Germany
Bundesliga
MT Melsungen
۲۲
۲۲
Bergischer HC
Finished
۱۸:۳۵
SC DHFK Leipzig
۳۱
۳۰
SG Flensburg-Handewitt
Finished
۱۸:۳۵
ASV Hamm
۲۹
۲۹
TSV Hannover Burgdorf
Finished
۱۸:۳۵
HSG Wetzlar
۲۵
۳۱
THW Kiel
Finished
۱۶:۳۰
SC Magdeburg
۳۷
۳۳
TBV Lemgo
Finished
۱۸:۳۵
Spain
Liga Asobal
BM Benidorm
۲۹
۳۵
Angel Ximenez Puente Genil
Finished
۰۰:۰۰
BM Atletico Valladolid
۲۳
۲۸
Reale Ademar Leon
inprogress
۲۱:۳۰
BM Logrono La Rioja
۲۲
۲۶
Helvetia Anaitasuna
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Liga Nationala Women
CSM Slatina (W)
۲۱
۲۸
HC Dunarea Braila (W)
Finished
۱۲:۳۰
CS Dacia Mioveni 2012 (W)
۲۲
۳۰
CSM Bistrita (W)
Finished
۱۸:۳۰
Europe
EHF Champions League Women, Group A
CSM Bucuresti (W)
۳۰
۲۴
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۱۸:۳۰
SG BBM Bietigheim (W)
۲۵
۲۵
Brest Bretagne (W)
Finished
۱۸:۳۰
RK Krim Mercator Ljubljana (W)
۲۳
۲۹
Odense (W)
Finished
۱۶:۳۰
Europe
EHF European League Women
Mosonmagyarovari KC (W)
۲۹
۲۶
Gloria Buzau (W)
Finished
۲۰:۳۰
MKS Zaglebie Lubin (W)
۲۴
۲۴
ZRK Podravka Vegeta Koprivnica (W)
Finished
۱۹:۳۰
Rocasa Gran Canaria (W)
۲۹
۳۲
Sola HK (W)
Finished
۱۶:۰۰
H 65 Hoor (W)
۲۴
۳۱
HCM Ramnicu Valcea (W)
Finished
۱۸:۳۰
Zeleznicar (W)
۱۵
۳۱
Bvb Dortmund (W)
Finished
۱۳:۳۰
Europe
EHF European Cup
Anorthosis Famagusta
۱۴
۱۶
Red Boys Differdange
inprogress
۲۱:۳۰
A.E.K. Athens
۳۲
۲۷
Alingsas HK
Finished
۱۸:۳۰
RK Gorenje Velenje
۲۸
۲۰
RK Partizan Si&Si Belgrad
Finished
۲۰:۳۰
Runar Sandefjord
۴۱
۳۰
Polva Serviti
Finished
۲۱:۰۰
Sesvete
۲۴
۱۹
Besa Famgas
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
EHF Cup Women
Madeira SAD (W)
۲۲
۲۴
IBV (W)
Finished
۲۰:۳۰
Konyaalti (W)
۳۰
۲۸
Galychanka Lviv (W)
Finished
۱۶:۳۰
Iuventa Michalovce (W)
۳۳
۲۵
Lugi HF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Borac Banja Luka (W)
۲۲
۳۴
S.L. Benfica (W)
Finished
۱۹:۳۰
DHC Slavia Praha (W)
۲
۵
H71 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
Olis Deildin
UMF Stjarnan
۱۹
۱۹
UMF Afturelding
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
Eliteserien Women
Romerike Ravens (W)
-
-
Larvik HK (W)
Finished
۲۰:۳۰
Aker (W)
۲۵
۲۰
Tertnes Bergen (W)
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
Premijer Liga
RK Osijek
۲۷
۲۵
Moslavina
Finished
۲۰:۳۰
RK Ribola Kastela
۲۸
۲۷
RK Rudar Rude
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
1. Division
TM Tonder
۲۸
۲۱
TMS Ringsted
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Storhamar B (W)
-
-
Junkeren IK (W)
Finished
۱۸:۳۰
Levanger (W)
۲۸
۲۲
Fyllingen (W)
Finished
۱۸:۳۰
Fjellhammer (W)
۲۷
۳۲
Haslum Baerum (W)
Finished
۲۰:۳۰
Oppsal (W)
۳۵
۱۸
Charlottenlund (W)
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1. Division
Charlottenlund SK Haandball Elite
۲۲
۳۲
Follo
Finished
۱۸:۳۰
Melhus IL
۴۲
۲۷
HK Herulf
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Eliteserien
Haslum HK
-
-
Kristiansand IF
Finished
۲۰:۳۰
Austria
HLA 2 North-West
Alpla HC Hard II
-
-
UHC Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
Montenegro
Prva Liga
RK Sutjeska
۳۱
۲۴
Rk Brskovo
Finished
۲۰:۳۰
Partizan Tivat
۳۸
۱۳
ZRK Mornar 7
inprogress
۲۱:۳۰
Serbia
Superliga Women
Bor RK (W)
۲۹
۲۴
HC Naisa-Nis (W)
Finished
۲۰:۳۰
Austria
HLA 2 South-East
Sportunion St Polten
۳۳
۲۷
WAT Funfhaus HB
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
1. Liga Women
ZRK Celje Celjske Mesnine (W)
۳۷
۲۲
ZRK Ptuj (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Handbollsligan
IF Hallby HK
۳۰
۳۳
Hammarby IF HB
Finished
۲۰:۰۰
France
Starligue
HBC Nantes
۳۱
۲۴
Selestat Alsace
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
1a Divisao Women
ARC Alpendorada (W)
۲۵
۳۱
ABC Braga (W)
Finished
۰۰:۴۵
Germany
2. Bundesliga
HC Elbflorenz Dresden
۲۵
۲۰
VfL Lubeck Schwartau
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Handboldligaen
Lemvig-Thyboron Handball
-
-
AaB Handbold
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Elitserien Women
IF Hallby HK (W)
۲۰
۲۵
Kungalvs HK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Ystad HK
۱۹
۲۵
Skanela
Finished
۱۷:۳۰
Kuwait
Kuwait League
Al Kuwait SC
-
-
Yarmouk
Finished
۱۷:۳۰
Kazma
۳۳
۳۵
Al Qadsia
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga Nationala
Dinamo Bucuresti
۳۶
۳۰
HC Buzau
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Liga de Honor Women
Argentinos Juniors (W)
۳۲
۲۵
SAG Polvorines (W)
Finished
۰۲:۳۰
Estrella de Boedo (W)
۳۵
۲۷
Ferro Carril Oeste B (W)
Finished
۰۴:۰۰
Israel
National League
Ironi Rehovot
۴
۴
HC Beersheba
inprogress
۲۲:۳۰