0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup - Knockout Stage
England
-
-
Senegal
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
France
۳
۱
Poland
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
Eibar
۰
۱
SD Huesca
inprogress
۲۱:۰۰
Racing Santander
۰
۱
Lugo
Finished
۱۸:۴۵
FC Andorra
۰
۱
FC Cartagena
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga I
CFR 1907 Cluj
۲
۰
Chindia Targoviste
Finished
۱۷:۰۰
Campionii FC Arges
۱
۱
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۰:۳۰
FC Farul Constanta
۸
۰
FC Botosani
Finished
۱۴:۴۵
Italy
Serie B
Benevento
۰
۱
Palermo
inprogress
۲۰:۳۰
Genoa
۰
۱
Cittadella
Finished
۱۷:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۱
۱
Frosinone
Finished
۱۷:۳۰
Ascoli
۳
۳
Calcio Como
Finished
۱۷:۳۰
Bari
۰
۰
Pisa
Finished
۱۷:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۲
۳
Modena
Finished
۱۵:۰۰
Cosenza
۰
۰
AC Perugia
Finished
۱۷:۳۰
Brescia
۰
۲
Reggina
Finished
۱۷:۳۰
China
League One
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Catanzaro
۴
۱
Virtus Francavilla
Finished
۱۷:۰۰
AC Monopoli
۱
۲
Potenza Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Giugliano
۳
۲
Foggia
Finished
۲۰:۰۰
ASD Nuova Monterosi
۲
۱
Viterbese
Finished
۱۷:۰۰
Audace Cerignola
۰
۱
Crotone
Finished
۲۰:۰۰
Messina
۰
۱
AZ Picerno ASD
Finished
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Latina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۱
۳
Avellino
Finished
۲۰:۰۰
Fidelis Andria 1928
۰
۱
Juve Stabia
Finished
۲۰:۰۰
Armenia
Premier League
FC Shirak
۲
۳
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
Hungary
NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
۱۵:۳۰
Dorogi FC
۱
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۵:۳۰
MTK Budapest
۵
۲
Gyirmot
Finished
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۵:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۱
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۷:۳۰
Csakvar TK
۱
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۵:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۱
Soroksar SC
Finished
۱۵:۳۰
Kozarmisleny SE
۴
۰
BFC Siofok
Finished
۱۷:۳۰
Tanzania
Premier League
Young Africans
۱
۰
Tanzania Prisons
Finished
۱۹:۳۰
Geita Gold FC
۲
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Xerez CD
۰
۰
CA Antoniano
inprogress
۲۲:۰۰
Sevilla C
۱
۰
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba B
۳
۰
Bollullos CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Gerena
۳
۰
CD Rota
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
1. Division
Apollon Limmassol FC
۰
۰
AEL Limassol
inprogress
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۲
Aris Limmasol
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
Portugal
League Cup, Group G
FC Arouca
۱
۰
Leixoes
inprogress
۲۰:۳۰
Hong Kong
1st Division
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
India
Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۱
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
FC Alverca
-
-
CF Os Belenenses
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Academica de Coimbra
۰
۰
Real SC Queluz
inprogress
۲۰:۳۰
Moncarapachense
۱
۲
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
Japan
WE League Women
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
New Zealand
National League Women
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۲
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۶:۳۰
Kapaz
۰
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۴:۰۰
Australia
A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
New Zealand
National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۰۰
Proodeftiki FC
۰
۴
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Division B
SK Deinze
۱
۳
SK Beveren
inprogress
۲۰:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۲
۳
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
Stade d'Abidjan
۰
۱
Asec Mimosas
inprogress
۲۱:۳۰
SOL FC Abobo
۰
۱
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
England
Super League Women
Manchester City (W)
۳
۱
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Reading FC (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool (W)
۲
۰
West Ham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
۲
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Aviles CF
۳
۰
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۰
۱
Guijuelo
Finished
۱۹:۳۰
Bergantinos CF
۱
۳
Zamora
Finished
۱۴:۳۰
CF Cristo Atletico
۰
۲
SD Compostela
Finished
۱۹:۳۰
Gimnastic Torrelavega
۲
۱
Union Popular Langreo
Finished
۱۹:۳۰
Wales
Women Premier League
Barry Town (W)
۳
۲
Abergavenny (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Swansea City Ladies AFC (W)
۱
۱
Cardiff City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Aberystwyth Town (W)
۳
۳
The New Saints (W)
Finished
۱۷:۳۰
Cardiff Metropolitan (W)
۱
۰
Pontypridd Town (W)
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premier League Women
Glasgow City (W)
۲
۱
Hibernian (W)
Finished
۱۷:۳۰
Aberdeen (W)
۱
۱
Spartans FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Celtic FC (W)
۷
۰
Dundee United WFC (W)
Finished
۱۹:۴۰
Glasgow Girls (W)
-
-
Rangers (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hong Kong
Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Atletico Mancha Real CF
۰
۱
Granada B
inprogress
۲۰:۱۵
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
Finished
۱۴:۰۰
CD Utera
۰
۴
Sevilla Atletico
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۱۴:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۰
Antequera CF
Finished
۱۹:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
Greece
U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
۴
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Celta de Vigo B
۱
۲
Algeciras CF
inprogress
۲۰:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
۰
۱
Talavera
inprogress
۲۰:۳۰
Real Balompedica Linense
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
Pontevedra
۰
۲
Racing de Ferrol
Finished
۱۹:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Linares Deportivo
Finished
۱۴:۳۰
Malta
Premier League
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۱
۵
Birkirkara FC
Finished
۱۴:۰۰
Mosta FC
۲
۰
Zebbug Rangers FC
Finished
۱۶:۳۰
Valletta FC
۰
۱
Gudja United
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Betis (W)
۰
۴
Levante UD (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Valencia (W)
۰
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۲
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF (W)
۰
۱
Villarreal (W)
Finished
۱۸:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۱
۱
Eibar (W)
inprogress
۲۰:۳۰
China
Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۳۰
Wuhan Yangtze River
۱
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou City
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۲
۳
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
Aris Thessaloniki
۲
۲
Maccabi Haifa FC
Finished
۲۰:۰۰
Pafos FC
۲
۲
Panathinaikos
Finished
۱۹:۳۰
Tenerife
۰
۴
Brondby I.F.
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۳
۳
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۱
Heracles Almelo
Finished
۱۶:۰۰
Adana Demirspor
۳
۶
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۴:۳۰
NAC Breda
۰
۲
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
KV Kortrijk
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
Gimnastic de Tarragona
۰
۱
CE Sabadell
inprogress
۲۰:۳۰
Real Murcia
۱
۰
CD Alcoyano
inprogress
۲۰:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۲
۲
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
CD Numancia
۰
۲
Real Union Club de Irun
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۲
۲
Hamburger SV III
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۸
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Geroskipou (W)
۰
۴
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Barakaldo
۱
۱
SCD Durango
Finished
۱۹:۳۰
CD Vitoria
۲
۰
Club Portugalete
Finished
۱۵:۱۵
Italy
Serie C, Group A
Pro Vercelli
۲
۰
Pordenone
Finished
۱۷:۰۰
Vicenza
۲
۰
US Pergolettese
Finished
۱۷:۰۰
Juventus U23
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۵:۰۰
AC Renate
۱
۳
Mantova
Finished
۱۷:۰۰
Pro Patria
۲
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۲
۱
AC Trento
Finished
۱۷:۰۰
Novara
۳
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe
۰
۱
Virtus Verona
Finished
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۰
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۰
Feralpisalo
Finished
۱۷:۰۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۵:۳۰
India
Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
North Macedonia
First League
FC Struga Trim & Lum
۱
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۲
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
Makedonija GjP
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Newry City
۱
۳
Portadown FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Women
RB Bragantino (W)
۲
۲
Taubate (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
Preussen Munster U19
Finished
۱۵:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۷
۰
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۰
Holstein Kiel U19
Finished
۱۶:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
۱
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۵:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۲
Parma (W)
Finished
۱۵:۰۰
AC Milan (W)
۰
۲
AS Roma (W)
Finished
۱۷:۰۰
Como (W)
۲
۳
Fiorentina (W)
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
NB III
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Putnok VSE
۱
۲
Senyo Carnifex FC
Finished
۱۵:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Cegled VSE
۱
۱
Kecskemeti II
Finished
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۵:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Veszprem FC
۰
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mori SE
-
-
Bicskei TC
Finished
۱۵:۳۰
BKV Elore
۱
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
Finished
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
۵
۰
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۵:۳۰
Penzugyor
-
-
Tiszaujvaros
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
-
-
Budapest Honved II
Finished
۱۵:۳۰
Zsambeki
۰
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۵:۳۰
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
Finished
۱۵:۳۰
Egri FC
-
-
Kisvarda II
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
1. Lig
Altay SK Izmir
۵
۱
Boluspor
Finished
۱۹:۳۰
Adanaspor FK
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Sestao River Club
۴
۰
Racing Rioja
Finished
۲۰:۰۰
Izarra
۰
۱
CD Brea
Finished
۱۸:۴۵
Arenas Club de Getxo
۰
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۹:۳۰
Alfaro
۱
۱
AD San Juan
Finished
۱۹:۰۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۰
Cirbonero
Finished
۱۹:۳۰
CD Tudelano
۱
۰
Arnedo
Finished
۱۹:۳۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
۱
۰
Mons Calpe SC
inprogress
۲۱:۰۰
Manchester 62 FC
۳
۲
Glacis United FC
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۲
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۶:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۳
۰
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Oman
Professional League
Bahla Club
۱
۰
Al Seeb
Finished
۱۶:۱۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Praiense
۲
۲
Fabril Barreiro
Finished
۱۹:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۱
FC Ferreiras
Finished
۱۸:۳۰
Imortal DC
۰
۰
Rabo Peixe
Finished
۱۸:۳۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
۲
۱
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۸:۳۰
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Juventude Evora
۰
۰
Atletico CP
Finished
۱۸:۳۰
Vasco da Gama Vidigueira
۱
۰
Olhanense
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Aguilas FC
۳
۱
UD Caravaca
Finished
۱۹:۳۰
UCAM Murcia CF B
۰
۱
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۸:۰۰
Alcantarilla FC
۱
۱
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۳۰
Real Murcia B
۲
۱
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
Deportiva Minera
۱
۲
La Union CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Cieza
۲
۱
Ciudad de Murcia
Finished
۱۹:۰۰
CD Bullense
۰
۱
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
Racing Murcia
۰
۱
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
CD Barco
۰
۰
UD Somozas
Finished
۱۹:۳۰
UD Paiosaco
۰
۰
UD Ourense
Finished
۱۹:۳۰
Arosa SC
۳
۱
Atletico Arteixo
Finished
۱۹:۳۰
Malta
Challenge League
Marsa FC
۲
۳
Tarxien Rainbows FC
inprogress
۲۰:۳۰
Qrendi FC
۱
۴
Zurrieq
inprogress
۲۰:۳۰
Sliema Wanderers FC
۵
۱
Marsaskala
Finished
۱۶:۴۵
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Swieqi United FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
CF Villanovense
۰
۱
Don Benito
Finished
۱۹:۳۰
CD Diocesano
۰
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۰۰
Socuellamos
۱
۲
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۲
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
۲
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۲
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Citta di Fasano
۰
۰
Team Altamura
Finished
۱۸:۰۰
Molfetta
۲
۳
Brindisi
Finished
۱۷:۰۰
SS Cavese
۲
۱
Casarano
Finished
۱۷:۰۰
FC Matera
۳
۲
Lavello
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۲
۰
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۷:۰۰
Puteolana Internapoli
۰
۱
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۲
۱
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۱
۱
FBC Gravina
Finished
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۲
۲
Martina Calcio 1947
Finished
۱۷:۰۰
Uganda
Premier League
Gadaffi
۱
۰
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
UD Llanera
۰
۰
Valdesoto CF
Finished
۱۸:۱۵
Caudal Deportivo de Mieres
۲
۰
CD Praviano
Finished
۲۰:۰۰
CD Lealtad
۱
۱
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
CD Tuilla
۱
۰
Aviles Stadium CF
Finished
۱۸:۱۵
UC Ceares
۱
۱
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۳
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Bundesliga Women
SG Essen (W)
۰
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۱۸:۳۰
SV Meppen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayer Leverkusen (W)
۳
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
AD Machico
۱
۰
Lusitania Lourosa
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
۰
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
۰
۳
Rebordosa AC
Finished
۱۸:۳۰
AD Camacha
۰
۲
Gondomar
Finished
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
۰
۱
Maritimo Funchal II
Finished
۱۸:۳۰
Leca FC
۲
۰
Guarda Desportiva
Finished
۱۸:۳۰
Beira Mar
۰
۰
GD Resende
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Silla CF
۰
۰
Atzeneta
Finished
۱۸:۳۰
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
Finished
۱۴:۳۰
CF Elche Ilicitano
۲
۱
Castellon B
Finished
۱۸:۳۰
Athletic Club Torrellano
۲
۱
Hercules II
Finished
۱۸:۱۵
Orihuela
۰
۱
Levante B
Finished
۱۴:۳۰
Mali
Premiere Division
Onze Createurs
۰
۱
Yeelen Olympique
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
CDFC La Calzada
۱
۱
Anguiano
Finished
۱۹:۳۰
Comillas CF
۰
۰
CD Calahorra B
Finished
۱۹:۰۰
Haro Deportivo
۱
۲
Agoncillo
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Vianes
۱
۳
Casalarreina CF
Finished
۱۹:۳۰
Oyonesa
۲
۲
Naxara
Finished
۱۹:۳۰
Yague
۰
۳
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۳۰
River Ebro
۰
۱
Varea
Finished
۱۸:۴۵
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Amarante FC
۳
۲
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۸:۳۰
GD Braganca
۲
۲
Tirsense
Finished
۱۸:۳۰
Dumiense FC
۰
۱
SC Vianense
Finished
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
۰
۳
ARS Martinho
Finished
۱۸:۳۰
Brito SC
۲
۰
Desportivo Moncao
Finished
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
۳
۱
Merelinense FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
CP San Cristobal
۱
۰
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۹:۳۰
CF Badalona B
۱
۳
Vilafranca
Finished
۱۹:۳۰
UE Rapitenca
۰
۲
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۳
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۵:۰۰
France
Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۳
۲
AS Monaco FC U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Angers U19
Finished
۱۷:۰۰
Le Mans U19
۱
۱
Avranches U19
Finished
۱۷:۰۰
SA Merignac U19
۰
۰
Chamois Niortais FC U19
Finished
۱۷:۰۰
San Marino
Campionato
SP Tre Penne
۳
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۷:۳۰
FC Fiorentino
۰
۳
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۳
۱
SS Pennarossa
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۳
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۴:۴۵
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
Real Aranjuez
۰
۳
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
Cuc Villalba
۴
۳
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۵:۰۰
Kenya
Premier League
Tusker FC
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Veria FC
۱
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۱
Panserraikos
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۲
۰
Thesprotos
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۲
۳
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
Israel
State Cup
Hapoel Azor
۰
۱
MS Hapoel Lod
inprogress
۲۱:۱۵
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Quintanar Rey
۱
۲
Villarrobledo
Finished
۱۸:۳۰
CD Toledo
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۴:۳۰
Marchamalo
۰
۲
Conquense
Finished
۱۹:۰۰
CF Talavera de la Reina B
۲
۳
CD Villacanas
Finished
۱۴:۳۰
Andorra
1a Divisio
UE Santa Coloma
۲
۲
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۷:۳۰
AC d'Escaldes
۴
۰
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
۱۵:۰۰
UE Engordany
۱
۰
FC Ordino
Finished
۲۰:۰۰
UE Sant Julià
۰
۰
FC Santa Coloma
inprogress
۲۱:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Braga (W)
۰
۱
Famalicao (W)
Finished
۱۸:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۲
۰
Amora FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sporting (W)
۲
۲
SF Damaiense (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۲
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۱
۱
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
France
Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Air Bel U19
۳
۳
AS Beziers U19
Finished
۱۷:۰۰
AS Saint-Etienne U19
۵
۱
Blagnac FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Istres U19
۰
۰
Olympique de Marseille U19
inprogress
۱۷:۰۰
AS Cannes U19
۰
۰
Ajaccio U19
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Tau Calcio Altopascio
۰
۰
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Flaminia
۲
۱
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۱
۱
Livorno
Finished
۱۷:۰۰
Pianese
۱
۲
AC Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۱
۰
Montespaccato
Finished
۱۷:۰۰
Botswana
Premier League
Botswana Defence Force
۲
۱
Masitaoka FC
Finished
۱۷:۳۰
Mogoditshane Fighters
۰
۵
Gaborone United
Finished
۱۷:۰۰
Turkey
2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Afjet Afyonspor
۲
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۲
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۳
۳
FC Monheim
Finished
۱۶:۴۵
Schwarz Weiss Essen
۳
۰
Kleve
Finished
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۰
۰
Turu Dusseldorf 1880
Finished
۱۸:۰۰
Union Nettetal
۰
۰
Cronenberger SC
Finished
۱۷:۴۵
SC St Tonis 11/20
-
-
MSV Düsseldorf
Finished
۱۸:۰۰
Thailand
Thai League 2
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
Udon Thani FC
۰
۳
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai United FC
۰
۳
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
۳
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۰
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
Greifswalder FC
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۱
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۳
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۰۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
SC Staaken
۱
۳
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۶:۳۰
TSG Neustrelitz
۱
۰
MSV 1919 Neuruppin
Finished
۱۶:۰۰
Italy
Serie D, Girone D
Ravenna Calcio
۲
۱
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
Scandicci
۲
۲
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۲
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۶
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۱
۱
Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۳
۲
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۴
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
England
Championship Women
Lewes FC (W)
۰
۱
Crystal Palace (W)
Finished
۱۷:۳۰
London City Lionesses (W)
۱
۱
Southampton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Charlton (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Coventry United (W)
۰
۵
Sunderland (W)
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۲
Birmingham City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Durham (W)
۱
۱
Bristol City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U19 Championship
Vitoria Setubal U19
۲
۱
SL Benfica U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۰
۵
Belenenses U19
Finished
۱۸:۳۰
Porto U19
۱
۱
Rio Ave U19
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Braga U19
۱
۱
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۰
۳
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Estoril U19
۲
۱
Casa Pia AC U19
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Citta di Varese
۲
۱
Caronnese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Lumezzane
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۳
۳
Ponte San Pietro
Finished
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۱
Virtus Bergamo
Finished
۱۷:۰۰
Varesina
۰
۱
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۱
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
Sona Calcio
۰
۰
USD 1913 Seregno Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۱
۱
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
Luxembourg
National Division
US Mondorf-Les-bains
۳
۱
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۸:۳۰
F91 Dudelange
۲
۰
FC Victoria Rosport
Finished
۱۷:۰۰
CS Fola Esch
۰
۱
US Hostert
Finished
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۴
۲
Wiltz
Finished
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۰
۱
UNA Strassen
Finished
۱۷:۳۰
FC Differdange 03
۲
۳
Niedercorn Progres
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
FC Hurth
۲
۰
FC Pesch 1956
Finished
۱۷:۳۰
Bonner SC
۵
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۰۰
Hennef 05
۳
۰
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۷:۳۰
Fortuna Koln II
۰
۲
BC Viktoria Glesch Paffendorf
Finished
۱۸:۰۰
SpVg Frechen 20
۴
۰
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۷:۴۵
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
VfL Vichttal
۳
۱
Siegburger SV 04
Finished
۱۸:۰۰
Belgium
First Amateur Division
Liege FC
۳
۱
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۲
۰
KVV Thes Sport
Finished
۱۷:۳۰
KVK Tienen
۱
۱
Hoogstraten VV
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
UD Alzira
Finished
۱۵:۳۰
CE Manresa
۱
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
RCD Espanyol B
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
Finished
۱۴:۳۰
UE Olot
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۹:۰۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Caldiero Terme
۱
۱
US Levico Terme
Finished
۱۷:۰۰
Este
۱
۱
Luparense
Finished
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۱
۰
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bolzano
۱
۳
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Cartigliano
۱
۱
Villafranca Veronese
Finished
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۱
۱
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
Cyprus
2. Division
Omonia FC Aradippou
۱
۴
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۰۰
Olympiada Lympion
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
۱
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Maracena
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
Centro de Deportes El Palo
۱
۱
CD Torreperogil
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۲
۰
UD Almeria B
Finished
۱۴:۳۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Eskisehirspor K
۳
۴
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Real Monterotondo Scalo
۰
۱
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
Casertana
۱
۰
Portici 1906
Finished
۱۷:۰۰
SS Cassino
۲
۰
ASD Sorrento 1945
Finished
۱۷:۰۰
Lupa Roma
۳
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۰
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۰۰
England
National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
۰
۰
Loughborough Lightning (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rwanda
National League
Rayon Sports FC
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۱
۰
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۳
۱
Rwamagana City
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۲
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۲
۰
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۷:۳۰
TSG Sprockhovel
۰
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۰۰
Sportfreunde Lotte
۲
۰
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۰۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۱
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
TuS Erndtebruck
۰
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
SpVgg Vreden 1921
۱
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۷:۰۰
Delbrucker Sc
۰
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۲
۰
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
SD Eibar U19
Finished
۱۴:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
RW Walldorf
۵
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۰
۲
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۰
۰
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
Amiens U19
۴
۰
Lens U19
Finished
۱۷:۰۰
Le Havre AC U19
۰
۰
SM Caen U19
Finished
۱۷:۰۰
US Orleans U19
۱
۳
Valenciennes FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Chieri 1955
۲
۲
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
Vado
۰
۲
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۲
Chisola
Finished
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۱
۱
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Borgosesia
۲
۲
Derthona FBC
Finished
۱۷:۰۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۱
۱
Asti
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۳
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
Angola
Girabola
Sagrada Esperanca
۴
۰
Sporting de Benguela
Finished
۱۸:۰۰
Peru
Copa
Atletico Bruces
۱
۲
Deportivo Garcilaso
inprogress
۲۱:۰۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۳
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۶:۳۰
Bremer SV
۴
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Drochtersen / Assel
۲
۲
SV Werder Bremen II
Finished
۱۷:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۴
۰
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
Finished
۱۴:۱۵
Vimenor CF
۳
۲
CD Tropezon
Finished
۱۹:۳۰
CD Cayon
۲
۲
CD Naval
Finished
۱۴:۳۰
SD Revilla
۱
۲
UM Escobedo
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Sapanca Genclikspor
۴
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Grupo Sportivo De Loures
۲
۱
Sport Arronches e Benfica
Finished
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۰
۱
Castelo Branco
Finished
۱۸:۳۰
CD Alcains
۰
۱
Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
Marinhense
۲
۱
Rio Maior SC
Finished
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۱
۲
Santarem
Finished
۱۸:۳۰
UD Serra
۰
۱
Sintrense
Finished
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۱
۱
Coruchense
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
Pozuelo de Alarcon (W)
۲
۱
Salamanca (W)
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Sant Jordi
۱
۵
CF Platges de Calvia
Finished
۱۹:۳۰
SE Penya Independent
۱
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Arandina CF
۲
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۳۰
SD Almazan
۳
۰
La Virgen del Camino
Finished
۱۹:۰۰
Palencia CF
۳
۱
CA Bembibre
Finished
۱۸:۱۵
Real Avila
۲
۰
Atletico Tordesillas
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Atletico Monzon
۲
۱
CD La Almunia
inprogress
۱۹:۳۰
CD Caspe
۱
۱
UD Barbastro
Finished
۱۸:۳۰
Huesca B
۱
۲
CD Robres
Finished
۱۴:۰۰
CF Calamocha
۱
۰
AD Almudevar
Finished
۱۸:۳۰
CF Illueca
۱
۰
CD Utrillas
Finished
۱۸:۳۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CD Binefar
Finished
۱۴:۳۰
CD Carinena
۲
۱
Cuarte CD
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Cacereno B (W)
۰
۰
Malaga CF (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
۴
۱
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Elaziz Belediyespor
۱
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۳
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۳
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Sporting Hortaleza U19
۰
۱
Leganes U19
Finished
۲۰:۰۰
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
India
I-League
Kenkre
۱
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
Lebanon
Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۱
۰
Tripoli SC
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۱
۱
Al Ahed
Finished
۱۷:۳۰
Salam Zgharta
۰
۰
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
United Arab Emirates
UAE President Cup
Emirates Club Ras Al Khaimah
۵
۰
Al Rams
Finished
۱۶:۰۵
Dibba Al-Hisn
۲
۳
Al Jazira
Finished
۱۶:۰۵
Netherlands
Derde Divisie
USV Hercules
۱
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
Baronie
۴
۱
RKVV DEM Beverwijk
Finished
۱۶:۳۰
ADO '20
۳
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
HV & CV Quick
Finished
۱۶:۳۰
VV Gemert
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Asd Pineto Calcio
۳
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۲
Matese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Montegiorgio
۱
۲
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
US Tolentino
۱
۲
Avezzano Calcio s.r.l.
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۰
ASD Vastese Calcio 1902
Finished
۱۷:۰۰
Senigallia
۱
۰
Vastogirardi
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۳
۰
Blau-Weiss Papenburg
Finished
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
-
-
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۳
۱
TSV Pattensen
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
Rotenburger
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۰
۴
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
Spelle-Venhaus
۲
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
Puerto Rico
Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD Cittanovese
۲
۲
Citta di Sant Agata
Finished
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۱
۳
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۰
۰
ASD San Luca
Finished
۱۷:۰۰
Real Agro Aversa
۱
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۱
۱
Catania Calcio
Finished
۱۷:۰۰
France
Championnat National U19 Group B
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۱
۰
Paris FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Metz U19
۲
۱
Sochaux U19
Finished
۱۷:۰۰
Strasbourg U19
۱
۲
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais U19
۳
۱
AJ Auxerre U19
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie B Women
Chievo Verona (W)
۲
۲
Lazio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Tavagnacco (W)
۲
۵
San Marino Academy (W)
Finished
۱۷:۰۰
Cittadella (W)
۰
۱
Brescia Calcio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Apulia Trani (W)
۰
۲
Ternana (W)
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
Calamonte
۱
۲
CF Trujillo
Finished
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۲
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۱
۱
UC La Estrella
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۲
۳
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۲
۴
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Jerez CF
۱
۲
Arroyo
Finished
۱۵:۰۰
England
League One
Wycombe Wanderers
۲
۰
Portsmouth
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
Schwachhausen
۲
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
SV Hemelingen
۲
۳
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۱
Union 60 Bremen
Finished
۱۶:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۱
۲
Bluebell United
Finished
۱۴:۳۰
Killester Donnycarney FC
۴
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۳
۰
CD Cantolagua
Finished
۱۴:۰۰
Cyprus
3. Division
Thoi Lakatamias
۱
۲
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
Liga 3, Group A
Sanjoanense
۱
۱
Anadia FC
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola 2
Club Jeunesse Ben Guerir
۲
۲
JSM Massira
Finished
۱۸:۳۰
WAF Fes
۱
۱
Renaissance Zemamra
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۰
۱
Compostela U19
Finished
۱۸:۱۵
Bangladesh
League Women
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۶
۰
CF Juventud Laguna U19
Finished
۱۵:۳۰
Honduras
Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
Guatemala
Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Coban Imperial Reserves
۴
۱
Malacateco Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۲
۱
Las Palmas B
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۰۰
Burkina Faso
Premier League
AS Douanes Ouagadougou
۰
۰
RC Kadiogo
Finished
۱۹:۰۰
Serbia
League Women
Vojvodina (W)
۶
۰
ZFU Zvezda B 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
France
U19 League Women
Dijon U19 (W)
۲
۳
Issy-les-Moulineaux U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
Ethiopia
Premier League
Wolaita Dicha FC
۱
۰
Fasil Kenema
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
Unirea Branistea
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۲
۲
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۴:۰۰
Aris Thessaloniki (W)
۰
۱
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۶:۳۰
Albania
First Division
Apolonia Fier
۰
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۴:۳۰
Austria
Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
Greece
U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
Guatemala
Liga Nacional Women
UNIFUT-Rosal (W)
۰
۱
Suchitepequez (W)
inprogress
۲۰:۳۰