0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
SuperLega
VV Monza
۱
۳
Modena
Finished
۲۰:۳۰
GAS Sales Piacenza
۰
۰
Cisterna Latina
inprogress
۲۳:۰۰
Verona
۰
۰
Emma Villas Siena
inprogress
۲۳:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
Eurosped Twente (W)
۳
۱
Peelpush Meijel (W)
Finished
۱۷:۰۰
Flamingo's 56 (W)
۰
۳
VV Utrecht (W)
Finished
۱۸:۰۰
Republic of Korea
V League Women
Gimcheon Expressway Corporation Hi-Pass (W)
۲
۳
Suwon Hyundai EC Hillstate (W)
Finished
۱۰:۳۰
Japan
V Premier League
Toray Arrows
۱
۳
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۹:۳۰
Suntory Sunbirds
۳
۰
Oita Miyoshi WA
Finished
۰۹:۳۰
Panasonic Panthers
۲
۳
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۸:۳۵
JTEKT Stings
۳
۰
Nagano Tridents
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Great Bears
۳
۲
JT Thunders
Finished
۰۹:۳۰
Denmark
1. Division East Women
KSV (W)
۳
۲
Lynge Uggelose (W)
Finished
۱۲:۱۵
Uruguay
Primera
Nacional
۳
۲
Juan Ferreira
Finished
۰۱:۰۰
China
CVL
Sichuan
۲
۳
Zhejiang
Finished
۱۰:۰۰
Fujian
۳
۰
Liaoning
Finished
۱۲:۳۰
Shenzhen Vc
۱
۳
Beijing
Finished
۱۵:۰۰
Japan
V Premier League Women
Toray Arrows (W)
۳
۱
Saitama Ageo Medics (W)
Finished
۰۶:۳۰
NEC Red Rockets (W)
۳
۱
Kurobe Aqua Fairies (W)
Finished
۰۷:۳۰
PFU Blue Cats (W)
۳
۱
Hisamitsu Springs (W)
Finished
۰۸:۳۰
Himeji Victorina (W)
۰
۳
JT Marvelous (W)
Finished
۰۷:۳۵
Hitachi Rivale (W)
۳
۱
Okayama Seagulls (W)
Finished
۰۸:۳۰
Portugal
A1 Masculinos
AA Espinho
۱
۳
AJF Bastardo
Finished
۲۰:۳۰
Ala Nun'Alvares Gondomar
۲
۱
SC Espinho
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting CP
۰
۲
Sport Lisboa Benfica
inprogress
۲۲:۰۰
Leixões Sport Club
۳
۲
Esmoriz GC
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria SC
۳
۰
VC Viana/Casa Peixoto
Finished
۲۱:۳۰
AS Sao Mamede
۰
۳
Castelo de Maia GC
Finished
۲۰:۳۰
GC Santo Tirso
۱
۳
S.C. Caldas
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Superliga Women
Sesc Flamengo RJ (W)
۳
۰
Pinheiros (W)
Finished
۰۱:۳۰
Praia Clube/Banana Boat (W)
۳
۰
Sollys Osasco (W)
Finished
۰۴:۰۰
Taiwan
TVL
Taoyuan Falcon
۳
۲
Conti
Finished
۱۲:۳۰
Mizuno
۰
۳
Taiwan Power Company
Finished
۱۰:۳۰
Turkey
Efeler Ligi
Tursad
۰
۳
Arkas Spor Izmir
Finished
۱۳:۳۰
T.F.L Altekma
۰
۳
Ziraat Bankasi
Finished
۱۸:۰۰
Bulgaria
Superliga
Beroe Stara Zagora
۲
۳
Montana
Finished
۲۰:۰۰
Dobrudja 07
۱
۳
Deya Volley Burgas
Finished
۱۹:۳۰
Cherno More Bask
۳
۰
VC Levski Sofia
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Serie A1
Policial de Formosa Voley
۰
۱
River Plate
inprogress
۲۱:۳۰
Defensores de Banfield
۳
۱
AMUVOCA
Finished
۰۴:۳۰
UPCN San Juan
۳
۱
Monteros
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1 Liga
Gwardia Wroclaw
۳
۰
Astra Nowa Sol
Finished
۲۱:۳۰
Republic of Korea
V League
Western KB Star Insurance
۰
۳
Incheon Korean Air Jumbos
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
Elitserien Women
Sollentuna (W)
۳
۰
Lunds VK (W)
Finished
۱۸:۰۰
Poland
PlusLiga
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
۳
۲
RSC Czarni Radom
Finished
۱۷:۱۵
Barkom Kazhany Lviv
۰
۳
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Finished
۲۰:۰۰
Turkey
Sultanlar Ligi Women
Nilufer Belediye Bursa (W)
۳
۲
Aydin B.Sehir Bld. (W)
Finished
۱۵:۳۰
Eczacibasi VitrA Istambul (W)
۳
۰
Kuzey Boru Genclik (W)
Finished
۱۹:۰۰
Turk Hava Yollari (W)
۳
۲
Mert Grup Sigorta (W)
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
1. Division East
Grondal Wildcard
۳
۱
VLI
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie A1 Women
Bergamo (W)
۳
۱
Pinerolo (W)
Finished
۱۸:۰۰
Imoco Conegliano (W)
۰
۱
Bene Scandicci (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Il Bisonte Firenze (W)
۱
۳
Casalmaggiore (W)
Finished
۱۹:۳۰
Chieri Torino (W)
۳
۰
Vallefoglia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Yamamay Busto Arsizio (W)
۳
۰
HR Macerata (W)
Finished
۱۹:۳۰
SB Cuneo (W)
۰
۳
Saugella Team Monza (W)
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
VolleyLigaen
Middelfart
۰
۳
Nordenskov UIF
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
Mizunodeild
Afturelding
۳
۱
Vestri
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
A2 Feminino
Gueifaes (W)
۳
۰
VC Viana-Casa Peixoto (W)
Finished
۲۰:۳۰
Ala NunAlvares Gondomar (W)
۳
۲
CN Ginastica (W)
Finished
۱۸:۰۰
Esmoriz GC (W)
۳
۰
Dumiense FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A3
Farmitalia Catania
۳
۰
Opus Sabaudia
Finished
۱۹:۳۰
Pineto Volley
۳
۰
Gamma Chimica Brugherio
Finished
۱۹:۳۰
Pallavolo Franco Tigano Palmi
۳
۲
Normanna Aversa Academy
Finished
۱۸:۳۰
QuantWare Napoli
۳
۰
Avimecc Modica
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A2
Codyeco S.Croce
۳
۰
Motta di Livenza
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
Kelmes Kelme
۱
۳
Vilnius University
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Superliga 2 Women
Esplugues (W)
۳
۱
CV Sestao (W)
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Division de Honor Women
Nautico Hacoaj (W)
۳
۲
Argentino de Castelar (W)
Finished
۰۳:۰۰
Vietnam
National Games
Hanoi
۳
۱
La Vie Long An
Finished
۱۴:۳۰
Ben Tre
۰
۳
Sanest Khanh Hoa
Finished
۱۰:۳۰
Finland
Mestaruusliiga Women
Nurmon Jymy (W)
۳
۱
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pislaploki (W)
۲
۳
LP Kangasala (W)
Finished
۱۸:۳۰
LP Vampula (W)
۳
۲
Puijo Wolley (W)
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Talent Team Papendal Arnhem
۳
۲
VCN
Finished
۱۸:۳۰
Germany
1. Bundesliga
Netzhoppers KW
۳
۲
Unterhaching
Finished
۲۰:۰۰
Poland
Tauron Liga Women
MKS E Leclerc Radomka Radom (W)
۲
۰
Grupa Azoty Tarnow (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Siodemka Legionovia Legionowo (W)
۰
۰
Volley Wroclaw (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Uruguay
Apertura A
Colegio Areteia
۰
۰
CBPS S
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Superliga
CV Melilla
۳
۰
Emeve Lugo
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga Women
Omladinac Novi Banovci (W)
۳
۰
Novy Sad (W)
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Divizia A1
VM Remat Zalau
۰
۳
SCM Craiova
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A2 Women
3M Pallavolo Perugia (W)
۰
۳
Marsala (W)
Finished
۱۹:۳۰
Offanengo (W)
۳
۲
Picco Lecco (W)
Finished
۱۹:۳۰
Albese Volley Como (W)
۳
۰
Brescia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Messina (W)
۰
۳
Talmassons (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vicenza (W)
۱
۳
Soverato (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sassuolo (W)
۳
۱
Club Italia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Roma (W)
۳
۰
Montecchio (W)
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
2. Division
DHV Odense 2
۳
۱
Kolding VK
Finished
۱۳:۳۰
Aalborg 2
۳
۲
IF Lyseng 2
Finished
۱۶:۴۰
Costa Rica
Primera Division
San Jose
۱
۳
Atenas
Finished
۰۵:۳۰
Turkey
2. Lig Women
Arkas Spor (W)
۲
۳
Forza Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Balkan Yesilbaglar (W)
۰
۳
Ates Spor (W)
Finished
۱۸:۳۰
Cengelkoy Voleybol Spor (W)
۲
۳
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
Liga A Women
Fixit Kalmthout (W)
۰
۳
Dauphines Charleroi (W)
Finished
۲۰:۰۰
Slovakia
Extraliga Women
SVK Pezinok (W)
۰
۳
VK Slavia UK Bratislava (W)
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
A1 Feminino
AVC Famalicao (W)
۰
۳
Leixoes SC (W)
Finished
۱۸:۳۰
GC Vilacondense (W)
۰
۳
Sporting CP (W)
Finished
۱۸:۳۰
S.C. Braga (W)
۳
۰
Boavista FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria SC (W)
۱
۳
FC Porto (W)
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Superliga Women
Dinamo Moscow (W)
۳
۰
Dinamo Krasnodar (W)
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
A2 Masculinos
AA Alunos
۰
۳
Clube Kairos
Finished
۱۵:۰۰
Adre Praiense
۳
۰
Castelo Branco SC
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
1. Division West Women
Aalborg Volley (W)
۳
۱
Skovbakken (W)
Finished
۱۴:۳۰
Japan
V League Division 2 Women
GSS Tokyo Sunbeams (W)
۱
۳
Forest Leaves Kumamoto (W)
Finished
۰۶:۳۰
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
۰
۳
Gunma Bank Green Wings (W)
Finished
۰۸:۳۰
Uganda
National League A Women
KAVC (W)
۰
۳
OBB (W)
Finished
۱۴:۳۰
KCCA (W)
۳
۰
Sport-S (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Ligi
Gaziantep Genclik Spor
۱
۳
Akkus Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Anadolu University
۰
۳
Corum Bld
Finished
۱۳:۳۰
Niksar Belediyesi
۳
۱
Hakkari Genclik Merkezi
Finished
۱۴:۳۰
Kocaeli BSB Kagit
۰
۳
Milas Belediyesi
Finished
۱۴:۳۰
Urgup Spor
۳
۱
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۴:۳۰
Alanya Belediyesi
۳
۱
Aydin Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۴:۳۰
Saint Joseph
۳
۰
Tarim Kredi Genclik
Finished
۱۵:۳۰
Ted Ankara Kolejliler
۳
۰
Okyanus Koleji Genclik
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
1. Division West
Aalborg HIK
۳
۰
Skovbakken
Finished
۱۲:۳۰
Japan
V Challenge League 1
Voreas Hokkaido
۳
۱
Fujitsu Kawasaki
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Liga Pro Women
Foksi-pro (W)
۳
۱
Sovy-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۱
Panthers-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Thailand
VTL Women
3BB Nakornnont (W)
۰
۳
Diamond Food VC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taiwan
TVL Women
New Taipei City CMFC (W)
۳
۲
Taiwan Power Company (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
U19 Liga Paulista Women
Regatas U19 (W)
۰
۳
Pinheiros U19 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Montenegro
Prva Liga
Sutjeska Niksic
۰
۱
OK Mornar
inprogress
۲۲:۴۵